Программный комплекс D+:Предприятие Бухгалтерские услуги Партнеры и диллеры

26/12/2014 Готуємося до річного перерахунку ПДВ

Річний перерахунок податку на додану вартість проводять платники, які протягом звітного року здійснювали як оподатковувані, так і неоподатковувані ПДВ операції

Річний перерахунок податку на додану вартість проводять платники, які протягом звітного року здійснювали як оподатковувані, так і неоподатковувані ПДВ операції (п. 199.4 ст. 199 Податкового кодексу України (далі - ПКУ)).

19/12/14 Введены новые правила учета плательщиков ЕСВ

В связи с планируемой реформой ЕСВ в ближайшее время порядок регистрации может снова измениться

08/12/14 Увага! Внесені зміни до Податкового Кодексу! З 1січня 2015 року всі податкові накладні повинні надаватися тільки в електронному вигляді!*

У зв’язку з цим Розробник комп’ютерної програми «M.E.Doc IS» пропонує Вам обмінюватися всіма первинними документами в електронному вигляді!

*Згідно з Законом України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» №1621-VII від 31.07.2014 р.

 

Чому це законно?

01/12/14 Як нараховується плата за воду та де повірити квартирний лічильник

У зв’язку з тим, що в деяких житлових будинках м. Києва факт споживання холодної води, згідно з показниками загальнобудинкового лічильника та виставлені за цими показниками нарахування мешканцям спричинили чимало звернень та непорозумінь, ПАТ «АК «Київводоканал» проаналізував перевірку багатоквартирних будинків на предмет коректного обліку води квартирними лічильниками.

01/12/14 Роз’яснення щодо необхідності повірки квартирного лічильника

У зв’язку з тим, що тема повірки та встановлення квартирних лічильників води не втрачає своєї актуальності, Київводоканал продовжує роз’яснювальну роботу серед споживачів. Зокрема, звертаємо увагу, що виконавцем послуг водопостачання та водовідведення для мешканців багатоквартирних будинків Товариство стало лише з 1-го липня 2014 року відповідно до Закону України №1198.

01/12/14 Які обов’язкові реквізити повинна містити податкова накладна?

Державна фіскальна служба нагадала, які обов’язкові реквізити зазначаються в окремих рядках податкової накладної

 

Згідно з п.201.1 ст.201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, складену за вибором покупця (отримувача) в один з таких способів:

01/12/14 Нова податкова накладна і звітність з ПДВ вже в дії

Нова податкова накладна і звітність з ПДВ вже в дії

Сьогодні набули чинності накази, якими затверджено нові форми і порядки заповнення податкової накладної та реєстру податкових накладних, а також оновлена звітність з ПДВ

 

27/11/14 Благодійна допомога не оподатковується, якщо її цільове використання підтверджено

Обов'язок по контролю за цільовим використанням коштів набувачами допомоги (учасниками бойових дій та членами їх сімей) покладається на благодійника - юрособу

Страницы

2012 http://www.dpcenter.com.ua - Дебет Плюс Центр